اشتراک گذاری

جک پارکینگ پرایم

جک پارکینگ پرایم در انواع و اقسام مختلفی روانه ی بازار می شود. با استفاده از این جک های درب پارکینگ می توانید در عرض چند ثانیه شاهد باز و بسته شدن نرم و کم صدای درب پارکینگ منزل خود باشید. کیفیت عنصر اصلی تشکیل دهنده ی تک تک اجزای جک درب پارکینگ پرایم است. مرکز تعمیرات درب پارکینگ در راه نصب و راه اندازی و نیز تعمیرات این نوع سیستم ها شما را همراهی خواهد کرد. برای خدمات پس از فروش جک پارکینگ prime و یا تعمیر و بازیابی کارایی ساختار سازنده ی آن با مرکز تعمیر جک پارکنیگ تماس بگیرید.

جک پارکینگ پرایم

خصوصیات ساختاری جک درب پارکینگ پرایم

جک پارکینگ پرایم قدرت بی نظیری در باز و بسته کردن درب های سنگین وزن و عریض دارد. این جک ها به راحتی 1000 کیلوگرم درب سنگین و فلزی را کنترل می کنند. فرقی ندارد که درب پارکینگ ساختمان اداری باشد یا مسکونی؛ خیلی ساده می توان وضعیت باز و بسته شدن جک درب پارکینگ پرایم را برنامه ریزی کرد.

 زاویه ی باز شدن درب پارکینگ با استفاده از جک درب پارکینگ پرایم تا 140 درجه قابل تغییر است. بنابراین با هر زاویه ی دلخواهی می توانید وضعیت باز شدن درب پارکینگ را ست کنید.

قابلیت ها و امتیازات جک پارکینگ prime

  • پشتیبانی از تعداد ریموت های بالا
  • دارای سیستم فست کلوز برای بسته شدن سریع و آرام
  • مجهز به خروجی مجزا برای قفل برقی
  • قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد
  • قدرت تنظیماتی بالا برای تعیین زمان باز و بسته شدن جداگانه ی هر بازو
  • دارای کارکرد ایده آل و بی نقص در موقعیت های اضطراری

نصب جک پارکینگ پرایم

خدمات پس از فروش جهت راه اندازی دقیق و صحیح جک پارکینگ پرایم موضوع بسیار مهمی است. البته این سیستم ها به همراه کاتالوگ های آموزشی و دفترچه های راهنما به فروش می رسند. اما یک اختلال جزیی در برنامه ریزی می تواند دردسرساز باشد. 

دلیل اصلی کلافگی کاربر در حین استفاده از جک درب پارکینگ پرایم و باز و بسته شدن نادرست و پر سر و صدای درب، عدم برنامه ریزی صحیح بازوها و مدار برد فرمان بر دستگاه می باشد. کارشناسان نصب جک درب پارکینگ شما را در مسیر راه اندازی درست جک پارکینگ prime یاری می نمایند.

تعمیر جک درب پارکینگ پرایم

تعمیر موتور، برد فرمان بر، خلاص کن، بازوها و دیگر اجزای سازنده ی جک پارکینگ پرایم یک پروسه ی حساس و تخصصی است که باید با استفاده از تجهیزات فنی پیشرفته و سازگار انجام شود. دستکاری ناشیانه و یا ضربه زدن به جک درب پارکینگ پرایم می تواند هزینه های تعمیراتی را افزایش دهد. بنابراین اگر درب پارکینگ به سختی باز و بسته می شود با مرکز تعمیرات درب پارکینگ تماس حاصل فرمایید.

 تعمیرکاران ما طی مدت زمان کوتاهی کارایی اولیه ی جک درب پارکینگ پرایم را بازیابی می نمایند. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات و سرویس های بهسازی، ترمیم، بازیابی و تعمیر در مرکز تعمیرات درب پارکینگ به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *