اشتراک گذاری

تعمیر جک پارکینگ یال

درب های جک دار این روزهای گزینه های پر طرفدارتری برای منازل و پارکینگ ها به شمار می روند. افراد زیادی این مدل ها را به دلیل ضریب امنیتی بالا و البته طراحی زیبا انتخاب می کنند. قطعه بسیار مهمی در این درب ها وجود دارد که با نام جک شناخته شده و تاثیر بسیار زیادی در نحوه باز و بسته شدن درب دارد. نحوه نصب این قطعه بسیار مهم است و باید به شکل درست و اصولی انجام شود تا درب به درستی باز و بسته و کنترل شود. همچنین در صورت خرابی، جک نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد تا ایرادات آن برطرف شوند. شرکت های بسیاری در زمینه تولید جک پارکینگ فعالیت می کنند که یال از جمله موفق ترین آنهاست. در ادامه این مقاله، راجع به جک پارکینگ یال، چگونگی نصب و نحوه تعمیر آن با شما صحبت می کنیم.

تعمیر جک یال

نصب جک پارکینگ یال

همانطور که اشاره کردیم، کیفیت نصب جک پارکینگ یال، اهمیت بسیار زیادی دارد. این کار باید توسط تکنسین های این حوزه انجام شود و تمامی جزئیات و نکات مهم در آن به خوبی رعایت شوند. عملیات نصب جک پارکینگ یال به ترتیب زیر انجام می شود:

1- پیدا کردن محل دقیق نصب بازوها
2- بستن کردن صفحه های پلیت با رول بولت
3- انجام محاسبات مورد نیاز
4- جوش دادن پایه ها روی صفحه بلیت
5- تراز کردن پایه ها

6- داخل بردن کورس جک یال
7- اتصال بازوی یال به به براکت عقب
8- باز کردن درب تا زاویه 90 درجه
9- تراز کردن جک و جوش دادن براکت جلو به درب

خلاص کردن جک یال

گاهی ممکن است لازم باشد که درب را از حالت اتوماتیک خارج و آن را به صورت دستی، باز و بسته کنید. مثلا اگر برقف قطع شود، راهی جز انجام این کار ندارید. در این حالت، باید جک پارکینگ یال را خلاص کنید. برای این منظور، کلید را داخل قفل کنید و بعد از چرخاندن، درپوش را به سمت بیرون بکشید. به این ترتیب جک خلاص است و برای باز و بسته کردن درب، نیاز به ریموت و انرژی برق ندارید. برای برگرداندن جک به حالت اتوماتیک هم کافی است هر دو درب را به حالت بسته قرار دهید. سپس درپوش را به حالت اول برگردانید و آن را قفل کنید. پس از آن کلید را بیرون بکشید و یک بار درب را به حالت اتوماتیک باز و بسته کنید.

تعمیر جک پارکینگ یال

جک پارکینگ یال هم یک سیستم الکتریکی است و ممکن است به دلایل مختلف، دچار ایرادات متعددی گردد. مثلا ممکن است ریموت کار نکند که در این حالت، احتمالا ایراد از باتری و یا خود ریموت است. البته ممکن است قسمت برقی درب هم آسیب دیده باشد. گاهی درب باز و بسته نمی شود و غلطک ها فرسوده شده یا در نتیجه اصطکاک بالا، درست کار نمی کنند. این مسسئله از نظر امنیتی هم خطرساز است چون ممکن است پس از خروج شما از منزل، درب به طور کامل بسته نشود. خرابی سنسورها هم مشکل دیگری است که تعمیر جک پارکینگ یال را ضروری می سازد. در این شرایط، تیم تعمیرات به محل اعزام شده و جک و قطعات مختلف آن را با دقت، عیب یابی می کنند. سپس با تعمیر یا تعویض قطعاتی همچون موتور درب، سنسور، بازوی درب جک، آچار خلاص کن جک، باتری بکاپ، قفل برقی جک درب و کلید جک، مشکل را برطرف می نمایند.

تعمیرات جک یال

خدمات تخصصی تعمیر انواع جک پارکینگ

مرکز سخت افزار ایران یکی از ارائه دهندگان خدمات نصب و ترمیم انواع جک های پارکینگ یال است که سرویس های متنوعی را در این زمینه به مشتریان گرامی ارائه می دهد. این مرکز در زمینه تعمیرات تخصصی انواع درب اتوماتیک و جک پارکینگی فعالیت می کند. نصب انواع جک پارکینگ به شکل درست و کامل، عیب یابی و تعمیر جک پارکینگ یال، تعمیر ریل پارکینگ، عیب ‌یابی جک و ریل پارکینگ، تعمیر بازوهای درب، تنظیم و رفع اشکال موتور، رگلاژ لنگه ‌های درب، رفع مشکل خلاص کن دستی و مواردی از این دست، بخشی از خدمات مربوط به جک پارکینگ یال در مرکز سخت افزار ایران به شمار می روند.

4/5 - (2 امتیاز)

یک پاسخ

  1. درود برشما نصیریان هستم از رامسر هفته قبل جک یال x1را از نمایندگی فروش تهران خریدم بعد یک هفته امروز جک را توسط نصاب ماهر نصب کردم بعد از نصب یکی از بازوهای ان زمان حرکت صدا میکند به هر کس زنگ میزنم کسی جوابگو نیست من ماندم با یک بازوی جک یال خراب این چه تولیدی است که خدمات بعد از فروش ندارد بعد میگویند از کالای تولید ایرانی حمایت کنید چه حمایتی هیچ نماینده در شمال خدمات بعد از فروش ندارد حالا من ماندم با ایت کالای خراب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *