اشتراک گذاری

جک پارکینگ اپتیمو

اپتیمو نام معتبر و قدرتمندی در دنیای جک های مخصوص درب پارکینگ است. این برند ایتالیایی تاکنون فروش خوبی در کشور عزیز ما داشته است. استحکام بالا، قیمت مناسب و کیفیت ساختاری ایده آل سه عاملی هستند که سلیقه های مختلف را به سمت استفاده از جک پارکینگ اپتیمو متمایل می سازد. اگر شما نیز از کاربران و یا متقاضیان جک پارکینگ OPTIMO هستید، مرکز تعمیرات درب پارکینگ در خدمت شماست. این مرکز کلیه ی مراحل نصب، راه اندازی، تعمیر و بهسازی جک پارکینگ OPTIMO را مطابق با پارامترهای استاندارد انجام می دهد. کافی است برای دریافت خدمات پس از فروش جک درب پارکینگ OPTIMO با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

جک پارکینگ اپتیمو

خصوصیات فنی جک پارکینگ اپتیمو

ظاهر زیبا و متفاوت یکی از اصلی ترین خصوصیات سازنده ی جک پارکینگ اپتیمو می باشد. البته نقطه قوت جک درب پارکینگ OPTIMO تنها در ظاهر آن خلاصه نمی شود. خصوصیات فنی قطعات داخلی جک پارکینگ OPTIMO به نحوی شکل گرفته اند که به راحتی می توان قدرت بالایی را از بازوان این جک انتظار داشت. از طرفی مرکز کنترل جک پارکینگ OPTIMO می به دو صورت دیجیتال و آنالوگ برنامه ریزی می شود. این موضوع نشان دهنده ی کارایی بی نظیر مدار فرمان جک اپتیمو است. بنابراین با چند حرکت ساده طبق دفترچه ی راهنمای سیستم می توانید وضعیت کلی درب پارکینگ را کنترل کنید.

امتیازات برتر جک درب پارکینگ OPTIMO

  • قابلیت قدرت تشخیص برخورد با مانع و قابلیت ترمزگیری
  • ایمنی بالا از لحاظ استحکام ساختاری
  • برخورداری از سنسورها و چشمی های کاربردی برای تشخیص حضور خودرو
  • قابلیت تنظیمات دو زمانه برای باز و بسته شدن لنگه های درب پارکینگ
  • توانایی باز و بسته کردن درب های 350 کیلوگرمی
  • عملکرد بی نقص در موقعیت های اضطراری

نصب و راه اندازی جک درب پارکینگ OPTIMO

اصلی ترین موضوع برای استفاده ی صحیح از جک پارکینگ اپتیمو، نصب و راه اندازی استاندارد آن است. دفترچه ی راهنمای این جک های زیبا و کاربردی می توانند شما را در مسیر راه اندازی همراهی کنند، اما باید بدانید که یک برنامه ریزی نادرست گاهی امنیت ساختمان را به خطر می اندازد. در نتیجه بهتر است ریسک راه اندازی ناشیانه و دستکاری های دردسرساز را فراموش کنید و از متخصصین مرکز تعمیرات درب پارکینگ کمک بگیرید. کارشناسان ما طی مدت زمان کوتاهی مطابق با خواسته ی شما مسئله ی برنامه ریزی جک درب پارکینگ OPTIMO را به اتمام می رسانند.

تعمیر جک پارکینگ OPTIMO

جک پارکینگ اپتیمو مانند هر سیستم دیگری در معرض استهلاک قرار دارد. بنابراین کاملا طبیعی است اگر پس از مدتی شاهد باز و بسته شدن پر سر و صدای درب پارکینگ باشید. در چنین شرایطی تعمیر جک درب پارکینگ را به تاخیر نیندازید. چرا که احتمالا با افزایش حجم خرابی های سیستم و نیز کاهش قدرت بازوان جک مواجه خواهید شد. 

مرکز تعمیرات درب پارکینگ با استفاده از تجهیزات فنی سازگار عملکرد اولیه ی جک پارکینگ را بازگردانی می کند. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات و سرویس های تعمیراتی این مرکز به همراه گارانتی و ضمانت نامه های مدت دار کتبی عرضه خواهند شد. با خیالی آسوده پروسه ی تعمیر اجزای جک پارکینگ OPTIMO را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *